43
edits
Intellizoo (talk | contribs) |
Intellizoo (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| [[2013]]||14th World Scout Moot||Awacamenj Mino (Québec, Canada)|| || || [http://mootcanada2013.ca] | | [[2013]]||14th World Scout Moot||Awacamenj Mino (Québec, Canada)|| || || [http://mootcanada2013.ca] | ||
|- | |||
| [[2017]]||15th World Scout Moot||Ulfljotsvatn (Islande)|| || | |||
|} | |} | ||
edits