5
edits
Crewdiscuss (talk | contribs) No edit summary |
Crewdiscuss (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 383: | Line 383: | ||
| {{yes}} | | {{yes}} | ||
| {{yes}} | | {{yes}} | ||
Push Notification | and Push Notification | ||
| | |||
| | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{no}} | |||
|- | |||
| crewCMS[https://zcrewdiscuss.us/] | |||
| troop/crew/ship | |||
| | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
and Push Notification | |||
| | | | ||
| | | |
edits