2
edits
StanHaines (talk | contribs) |
StanHaines (talk | contribs) |
||
Line 252: | Line 252: | ||
| PackMaster Web purchase req'd | | PackMaster Web purchase req'd | ||
| PackMaster DotNet purchase req'd for data backup | | PackMaster DotNet purchase req'd for data backup | ||
|- | |||
| TroopMaster Web 2.0[http://troopmaster.com/products/boyscouts/products.aspx] | |||
| troop/crew/ship | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
and text | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{no}} | |||
pending | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
|{{yes}} | |||
|- | |- | ||
| Troopmaster[http://troopmaster.com/products/boyscouts/products.aspx] | | Troopmaster[http://troopmaster.com/products/boyscouts/products.aspx] |
edits