2
edits
(format) |
m (add kajo 2022) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| 17 000 | | 17 000 | ||
| Heikki Otsolampi and Jaakko 'Piitu' Piitulainen | | Heikki Otsolampi and Jaakko 'Piitu' Piitulainen | ||
|- | |||
| [[Suomen Partiolaiset/Kajo|Kajo]] [http://kajo2022.fi] | |||
| 15.–23. July 2022 | |||
| Evo | |||
| | |||
| Janne Costiander and Maria “Kerttu” Nikkari | |||
|} | |} | ||
edits